Zespół

Nauczyciele i pracownicy Startowej stanowią wyjątkowy zespół ludzi mądrych, świetnie wykształconych i zaangażowanych. Naszą dewizą jest uczenie się przez całe życie. Szukamy nowych rozwiązań, doskonalimy warsztat pracy podczas szkoleń, a także ucząc się od siebie wzajemnie, wykorzystujemy pozytywne aspekty nauki on-line.

dr Ewa Korulska

dyrektorka liceum

Ewa Kurman-Grzybko

wicedyrektorka liceum

Agata Wojciechowska

wicedyrektorka liceum

Rafał Derda

demokracja szkolna, sprawy finansowe

Patrycja Antos

biologia; przyroda

wychowawczyni klasy Eudajmonia z rocznika Jamajka

Kornelia Jankowska

chemia

wychowawczyni klasy Tokyo z rocznika Casino Royale

Ewa Rutkowska

etyka; filozofia

Marzena Szczerba

fizyka

wychowawczyni klasy Grandiflora z rocznika Atlantyda

Marcin Wróblewski

geografia

Rafał Derda

historia; HiS

wychowawca klasy Dolina z Pokoju z rocznika Atlantyda i klasy Tokyo z rocznika Casino Royale

Damian Banasiak

historia; HiS; wiedza o społeczeństwie

Bożena Korulska

historia sztuki

Maria Wilczek

historia sztuki

Konrad Reszczyk

informatyka

Beata Bil-Walerowicz

język angielski

wychowawczyni klasy Status Quo z rocznika Jamajka

Ewa Kurman-Grzybko

język angielski

wychowawczyni klasy Dolina Z Pokoju z rocznika Atlantyda

Agnieszka Łokaj

język angielski

wychowawczyni klasy Przesada z rocznika Dziki Zachód

Agnieszka Młodzińska

język angielski

wychowawczyni klasy Przesada z rocznika Dziki Zachód

Beata Kuć

język angielski

Anna Sadkowska

język angielski

wychowawczyni klasy Grandiflora z rocznika Atlantyda i klasy Konstelacja z rocznika Casino Royale

Zofia Grudzińska

język angielski

Agnieszka Szefner

język francuski

Anna Kusińska

język hiszpański

wychowawczyni klasy Ameby z rocznika Dziki Zachód

Agata Duran

język hiszpański

Sergio Cortés Muñiz

język hiszpański

Małgorzata Pataj-Kmec

język niemiecki

wychowawczyni klasy Eudajmonia z rocznika Jamajka

Marcin Stachurski

język niemiecki

wychowawca klasy Status Quo z rocznika Jamajka

Agnieszka Kosińska

język włoski

dr Ewa Korulska

język polski

dr Agnieszka Kruszyńska

język polski; biblioteka

wychowawczyni klasy Ameby z rocznika Dziki Zachód

dr Radosław Romaniuk

język polski

Dorota Zackiewicz

język polski

Marzena Bejm

matematyka

Andrzej Oleszkiewicz

matematyka

Urszula Poniewierska

matematyka

wychowawczyni klasy Konstelacja z rocznika Casino Royale

Antoni Lisowski

plastyka

Magdalena Jakubowska–Wąsowicz

podstawy przedsiębiorczości

Paweł Malec

religia

Zofia Ćwiklińska

trening umiejętności psychologicznych

Wojciech Ślusarczyk

wiedza o społeczeństwie

Przemysław Gołąb

wychowanie fizyczne

Marta Sapijaszko

wychowanie fizyczne

wychowawczyni klasy Czarno na Białym z rocznika Dziki Zachód

Łukasz Sapijaszko

wychowanie fizyczne

wychowawca klasy Czarno na Białym z rocznika Dziki Zachód