Marta Sapijaszko

nauczycielka wychowania fizycznego; tutorka

Aktywność fizyczna towarzyszyła mi w zasadzie od zawsze. Już w pierwszych latach życia zdobywałam z rodzicami i bratem szczyty gór, przemierzałam pieszo polskie Parki Narodowe czy poznawałam kolejne akweny przepływając je żaglówką, kajakiem lub wpław. Z pewnością więc tę wielką miłość do sportu zaszczepili we mnie rodzice.

Dorastałam a mój apetyt na próbowanie sił w coraz to nowych dyscyplinach wciąż rósł. I tak, czy to na wodzie, lądzie, czy w powietrzu czerpałam radość z aktywności fizycznej. Zasmakowałam kajakarstwa, nurkowania, żeglarstwa, wspinaczki skałkowej, narciarstwa zjazdowego i biegowego, paralotniarstwa i wielu, wielu innych dyscyplin. Niektóre z nich jak karate czy speedskating trenowałam zawodniczo.

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie oraz studiów podyplomowych w AWF, dyplomowaną masażystką, dietetyczką oraz trenerką Jogi.

Staram się ciągle rozwijać, poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą. Wielką radość sprawia mi „zarażanie” młodych ludzi moimi największymi pasjami: sportem i podróżowaniem.

Wolne chwile lubię spędzać w kuchni lub z książką.