Patrycja Antos

nauczycielka biologii

Praca w szkole to jest to o czym marzyłam od zawsze! Uwielbiam spędzać czas z młodymi ludźmi, dzielić się z nimi swoją wiedzą, a także odkrywać coraz to nowsze zjawiska i rozwiązywać skomplikowane zagadki! Lubię dostrzegać a wręcz „wyławiać” mocne strony uczniów i dobre praktyki, które pomagają uwolnić potencjał i stają się bodźcem do rozwinięcia skrzydeł! Przecież nawet przepiękny kwiat potrzebuje dobrego ogrodnika, który pomoże mu w pełni rozkwitnąć i pozwoli delektować się jego pięknem!

Na Startowej pracuję już 4 rok i coraz mocniej utwierdzam się w tym, że uwielbiam to miejsce i ludzi którzy tu pracują! Od 3 lat jestem również wychowawczynią – wspaniałe doświadczenie i niesamowita przygoda, która uczy zrozumienia i cierpliwości!

Ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studia magisterskie na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją mikrobiologia ogólna. Jestem miłośniczką przyrody, biologii molekularnej oraz parazytologii. Uwielbiam obserwować otaczający Nas świat i dostrzegać piękno natury!

Staram się ciągle rozwijać i poszerzać swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach. W końcu człowiek uczy się przez całe życie! I nigdy na nic nie jest za późno!

W wolnym czasie dużo czytam, podróżuję i jeżdżę na rowerze!