Magdalena Jakubowska-Wąsowicz

nauczycielka podstaw przedsiębiorczości

Dziedziną szeroko rozumianej przedsiębiorczości zajmuję się zawodowo pracując w dziale marketingu jednej z międzynarodowych korporacji. Chcąc podzielić się moją praktyczną wiedzą z tej dziedziny, wraz z Liceum Startowa rozpoczynam swoją przygodę z nauczaniem tego przedmiotu. Mam doświadczenie w nauczaniu przedmiotów praktycznych. Prowadziłam szkolenia z różnych dziedzin związanych z moją pracą (badania rynkowe, neuromarketing) oraz ćwiczenia z metodologii badań rynkowych na uczelni Collegium Civitas.

Ukończyłam studia wyższe na Wydziale Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowe Studia Pedagogiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyłam kursy i szkolenia z zakresu mediacji, prezentacji, technik wywierania wpływu, marketingu.

Mam wiele różnorodnych pasji, którym oddaję się w zależności od tego, ile mam wolnego czasu. Uwielbiam podróżowanie i zwiedzanie z moją rodziną. Kocham muzykę, a szczególnie operę i poezję śpiewaną. Lubię też działania praktyczne, jak szycie na maszynie, pieczenie ciast czy wykonywanie dekoracji florystycznych.