Beata Bil-Walerowicz

nauczycielka języka angielskiego; tutorka

Nauczanie języka angielskiego oraz kultury krajów anglojęzycznych fascynuje mnie co najmniej od 1998 roku. Traktuję lekcje jako spotkanie i dialog z drugim człowiekiem. Zależy mi na tym, aby uczniowie opanowali język obcy w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej autentycznej i swobodnej rozmowie.

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego UW, tytuł magistra filologii angielskiej uzyskałam na Wydziale Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich UW, a tytuł magistra pedagogiki na Wydziale Pedagogicznym UW. Jestem nauczycielką mianowaną, tutorką oraz praktykiem dramy stosowanej. W Zespole Szkół „Bednarska” pracuję jako anglistka i wychowawczyni od 2000 roku.

W czasie wolnym z przyjemnością dbam o ciało i duszę. Uprawiam regularnie sport, największą radość sprawiają mi biegi. Za swoje sukcesy sportowe uważam przebiegnięcie półmaratonu oraz  uzyskanie licencji nurkowej NAUI Advanced Scuba Diver. Jestem wielką miłośniczką teatru, interesuję się i pogłębiam swoją wiedzę w dziedzinie dramy i improwizacji. Głęboko wierzę w słowa twórcy Teatru Forum Augusto Boala: „wszyscy jesteśmy aktorami, bo wszyscy gramy, wszyscy jesteśmy widzami, bo wszyscy obserwujemy.”