Agnieszka Młodzińska

nauczycielka języka angielskiego; tutorka

Nauczanie języka, już ponad 20 lat, jest dla mnie sposobem na poszerzanie horyzontów, poznawanie różnorodności świata w towarzystwie moich uczniów. Korzystam z autentycznych materiałów, w tym serwisów informacyjnych, nowych technologii. Lekcja ma być też zabawą, która rozwija umiejętności.

Ukończyłam anglistykę na UW, zdobyłam też kwalifikacje tłumacza przysięgłego. Doświadczenie zdobywałam ucząc w szkołach językowych, a także w liceum i gimnazjum dwujęzycznym, gdzie organizowałam wiele wymian międzynarodowych. Prowadziłam partnerskie projekty Erasmus, sama też uczestniczyłam w wielu szkoleniach w ramach Erasmusa. Na Startowej uczę od 2008 roku.  Obecnie kontynuuję kurs tutoringu dzięki możliwościom, jakie daje mi nasza szkoła.  Sprawowałam opiekę mentorską nad wolontariuszką z Nowej Zelandii, wspomagającą pracę anglistów.

Moją największą pasją jest podróżowanie i fotografowanie. Lubię aktywnie spędzać czas. Regularnie ćwiczę jogę. Z radością obserwuję ptaki w budkach lęgowych dookoła mojego domu. Nie wyobrażam sobie wakacji bez tygodnia spędzonego z rodziną i przyjaciółmi na spływie kajakowym, jak to robimy konsekwentnie od 2000 roku.