Czy myśleliście kiedyś o tym jak to jest być Mikołajem ❓ My w tym roku postanowiliśmy zamienić się w Gwiazdora 🎅. Tak, tak to taki partner Mikołaja, który odwiedza domy w Wielkopolsce.
Na Startowej przyłączyliśmy się do akcji Gwiazdor skierowanej do najbardziej potrzebujących dzieci, którymi opiekuje się Towarzystwo Przyjaciół Dzieci i Ośrodki Pomocy Społecznej.
Dzieci ze wskazanych placówek piszą list do Świętego Mikołaja , czyli do Gwiazdora (ponieważ akcja swoje korzenie ma w Poznaniu). Własnoręcznie napisane listy trafiają do tych, którzy zgłosili swój udział i przygotują paczki 🎁🎁🎁.
Nasza szkolna uczniowska i rodzicielska społeczność odpowiedziała niezmiernie hojnie Bardzo za TEN ODZEW dziękujemy ❤️.
A szkolna czytelnia przez kilka tygodni wyglądała jak zaczarowana fabryka elfów Gwiazdora… wypełniona po brzegi prezentami.
W akcji od kilku lat biorą udział głownie firmy. Startowa to w tegorocznej edycji jedyna szkoła.

Renifery w akcji!

Ostatni tydzień cudów